BU EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE DESTEK VERİLMEMEKTEDİR.


Finansal Okuryazarlık Eğitimi

 10:30 - 14:30
Ücretsiz
 Üniversite Öğrencileri
 Ayda iki kez

Finansal Okuryazarlık Eğitimi, 27 yaşından gün almamış üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanan yarım günlük sertifikalı bir eğitim programıdır. Programda, Ekonomi alanı dışından öğrencilere öncelik verilmektedir.

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Devrim Dumludağ tarafından yürütülen program, üniversite öğrencilerine temel ekonomik kavramları ve iktisat metodolojisini tanıtarak ekonomik parametreleri çözümleyebilme ve finansal göstergeleri okuyabilme becerisi kazandırmaktadır. Yaşamın her alanını etkileyen iktisadi olgulara aşinalık kazanmanın temel olarak hedeflendiği Finansal Okuryazarlık Eğitimi programında katılımcılar, bankacılık sisteminin işleyişi ve bankaların günümüz dünyasındaki yeri hakkında da bilgi sahibi olurlar. Böylelikle gündelik hayatta pek çok ürününden yararlandığımız bankaların reel ekonomiye etkileri görünür hale gelir.

Ayda iki kere tekrar edilen program, tatil ve sınav dönemleri hariç yıl boyunca devam etmektedir.

Tüm katılımcılara sertifika verilmektedir.

Müze içinde yer alan Kültür Yayınları Satış Mağazası’ndaki tüm yayınlarda, Finansal Okuryazarlık Eğitimi katılımcılarına özel %30 indirim uygulanmaktadır.

Rezervasyon zorunlu olup, sınırlı sayıda katılımcı kabul edilebilmektedir.

Yeni dönem başvuruları Eylül ayında başlayacaktır.

Rezervasyon Formu (Üniversiteli yetişkinler için)

Ad Soyad
Üniversite Adı
Bölümünüz
Sınıfınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Not
Güvenlik Kodu

Bu sayfayı paylaşın:

HOBYAR MAH.
BANKACILAR CAD.
NO:2 BAHÇEKAPI
EMİNÖNÜ - İSTANBUL

Telefon +90.212 511 13 31
Faks +90.212 526 77 29
E-Mail info@isbankmuze.com.tr

ZİYARET SAATLERİ

10:00 - 18:00

Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü hariç her gün 10:00-18:00 saatleri arası açıktır.