BU EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNE DESTEK VERİLMEMEKTEDİR.


4 Yaş Atölyeleri

YARATICI OKUMA ATÖLYESİ - EN GÜZELİ BENİM EVİM

 45 dk.   Ücretsiz

4 Yaş / 24 Ocak 2019 Perşembe 13:45
 
Yazar: Janet Bingham
Resimleyen:  Rosalind Beardshaw
Çeviren: Nevin Avan Özdemir
Eğitmen: Çiğdem Odabaşı

“İlkbahar geldi ve Minik Tilki ormandaki arkadaşlarını ziyaret ediyor. Herkes bahar temizliği telaşında. Kimileri yeni yuva yapıyor, kimileri ise eski yuvalarını temizleyip yeniliyor. Acaba Minik Tilki ile babası yeni yuvalarını nereye yapacaklar?”

Çiğdem Odabaşı eğitmenliğindeki atölyede katılımcılar; hikâye üzerinden, kendi yuvasını ve nasıl bir yerde yaşamak istediğini hayal ediyor. Atölyede, baba tilki ve yavrusu üzerinden doğa, mevsim ve yuva kavramları irdeleniyor. Katılımcılar, doğadaki hayvanları müzik eşliğinde oyun ve doğaçlamalar ile canlandırıyor ve bu yolculukta hayvanların hangi özelliklere sahip olduğunu ve onların barınma koşullarını öğreniyor.
 

YARATICI OKUMA ATÖLYESİ - BU SES DE NE?

​EĞİTMEN: ÇİĞDEM ODABAŞI
 
 45 dk.    Ücretsiz  
4 Yaş /  01 Şubat 2019 Cuma 12:15
 
Yazar: Stephanie Moss
Resimleyen: Mark Jones
Çeviren: Anıl Ceren Altunkanat
 
“Bebe Tavşan ile Bebe Porsuk ormanın derinliklerinden gelen, gürlemeyi andıran bir ses duydular ama bunun ne olduğunu bir türlü anlayamadılar. Bebe Tavşan korkuya kapılıp aklına bir sürü dehşet verici şey getirdi ama cesur Bebe Porsuk sesin kaynağını keşfetmeye kararlıydı. Ne dersiniz? Sesin kaynağına ulaşabilecekler mi?'

Ses ve ritim aracılığı ile duyduğumuz seslerin nereden geldiğine ışık tutarak korkularımızla yüzleşeceğimiz sıcak bir hikayeyle yola çıkıyoruz. Çiğdem Odabaşı eğitmenliğindeki atölyede, yaratıcı düşünme tekniği, oyun ve doğaçlamalarla hayal gücümüzün sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz.
 
 

İlginizi Çekebilir

5 - 8 Yaş Atölyeleri

9 - 13 Yaş Atölyeleri 

Bu sayfayı paylaşın:

HOBYAR MAH.
BANKACILAR CAD.
NO:2 BAHÇEKAPI
EMİNÖNÜ - İSTANBUL

Telefon +90.212 511 13 31
Faks +90.212 526 77 29
E-Mail info@isbankmuze.com.tr

ZİYARET SAATLERİ

10:00 - 18:00

Pazartesi günleri, Ramazan ve Kurban bayramlarının ilk günleri ile 1 Ocak günü hariç her gün 10:00-18:00 saatleri arası açıktır.