FİYAT KEŞİF LABORATUVARI

İş Bankası Müzesi’nde fiyatları keşfe çıkıyoruz!

Fiyat Keşif Laboratuvarı, çocukların ekonomideki farkındalığını eğlenceli ve aktif bir çalışma ile geliştirmek; fiyatların nasıl belirlendiğini ve arz talep yasasının nasıl işlediğini anlamalarına yardımcı olmak amacıyla hazırlanan eğitici bir atölye çalışmasıdır. Tüketim alışkanlıkları, tercihler, talepler ve yaşam koşulları üzerine tartışacakları ve fiyatların değişimini açık artırma oyunu ile deneyimleyecekleri atölyeye katılım ücretsizdir.

Fiyat Keşif Laboratuvarı atölyesi her Perşembe 10:00, 12:00 ve 14:00 saatlerinde 5., 6. ve 7. sınıf öğrencileriyle uygulanmaktadır.

Atölye süresi 105 dakikadır.

Rezervasyon için atölye adı, öğretmen adı, soyadı, cep telefonu numarası, okul adı, sınıf bilgisi, katılımcı sayısı ve atölyeye katılmak istenilen tarih ve saati yazıp, muze@isbank.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir.


Atölyelerle ilgili detaylı bilgi için:

0212 511 18 04

 

 

1924'DEN BUGÜNE

      Türkiye İş Bankası, 1924 yılından günümüze Türkiye'de bankacılık sektörünün omurgasını oluşturmakta. İş Bankası'nın geçirdiği evrim, hem bankacılık ve finans tarihinde kilometre taşlarının, hem de iktisadi ve sosyal hayatta yaşanan dönüşümün ipuçlarını vermekte.

Devamı>>